raty przez internet leasing przez internet

Szafy z drewna

Producent szaf z drewna

Szafa z litego drewna sosnowego to produkt który kupuje się raz na wiele długich lat. Spraw aby była ona wyjątkowa i idealnie spełniała Twoje potrzeby.

U nas kupisz swoją wymarzoną szafę kompaktową jedno-drzwiową, klasyczną dwu-drzwiową ale i większą trzy-drzwiową. Masz większe potrzeby? Wykonamy dla Ciebie również każdą inną, większą szafę, nawet łączoną z kilku modułów, w efekcie możesz otrzymać nawet szafę dziesięcio-drzwiową.

Jeśli potrzebujesz jeszcze więcej miejsca na ubrania to możesz zamówić u nas szafę z nadstawką. Przestronna nadstawka do szafy zapewni dużo dodatkowej przestrzeni do zagospodarowania. Nadstawki można wykonać do każdej szafy, od małej jednodrzwiowej szafy, przez szafy dwu drzwiowe aż po szafy wielosegmentowe. Możesz wyposażyć swoją drewnianą szafę w dowolną ilość półek i drążków na wieszaki. Możesz zmieniać ich rozstawy, odległości.

Nasze szafy drewniane idealnie pasują do komód z drewna oraz biurek drewnianych

Ciekawą opcją wyposażenia szafy jest przegroda z półkami oraz drążkiem. Pozwala ona sprawić że szafa jest jeszcze bardziej uniwersalna. Drążek na wieszaki daje możliwość wieszania uprasowanych ubrań bez zagięć, a 3 (lub więcej) półki pozwalają wygodnie przechowywać kilka rodzajów pogrupowanych ubrań. Dodatkowo możemy wyposażyć Twój drewniany mebel w tzw. pakiet szuflad wewnątrz. Pakiet ten zawiera przegrodę, drążek (ewentualnie dwa drążki), dwie duże szuflady wewnątrz szafy na bieliznę, a nad nimi dwie półki na ubrania.

Dokładając do tego różne style i kolorystykę możesz otrzymać produkt skrojony na Twoją miarę. Szafa w stylu rustykalnym czyli wiejskim sprawi że w Twojej sypialni zagości sielski klimat kojarzący się z wakacjami u babci na wsi. Szafa rustykalna doskonale wygląda jako szafa postarzana czyli w kolorze biały przecierany. Warty polecenia jest również kolor biały transparentny, który podkreśla piękne naturalne drewno naszych szaf. Jeśli interesuje Cię szafa w ponadczasowym, nie ulegającym chwilowym trendom i zawsze pięknym kolorze-wybierz szafę woskowaną w np. miodowy, orzech lub czekoladowy. 

Szafa z drewna sosnowego jest niezwykle solidna i trwała. Drewno lite zastosowane w naszych meblach daje Ci pewność użytkowania na wiele lat.  Drewno sosnowe to materiał naturalny co sprawia że szafy z niego wykonane zachowują naturalny układ słojów drewna co przekłada się na silne połączenia każdego elementu ze sobą. Nic nie zastąpi solidności i trwałości drewna litego w naszych szafach.

Chcesz zmodyfikować wymiary? Zapytać o kolor? Masz własną wizję Twojej wymarzonej szafy? Napisz do nas, na pewno razem stworzymy dla Ciebie coś wyjątkowego. 

Szafy z drewna

Aktywne filtry