raty przez internet leasing przez internet

Garderoby

Garderoba z drewna, szafy drewniane  litego sosnowego to mebel który jest niezbędny w Twoim domu. Powiesisz na niej kurtki i płaszcze Twoje i Twoich gości. Są one kompaktowe a jednocześnie bardzo pojemne. Wykonujemy garderoby w każdym stylu,widniejące produkty przekształcimy w styl Scandi i Klasyczny na Twoje życzenie.

Garderoby z drewna

Chcesz zmodyfikować wymiary? Zapytać o kolor? Masz własną wizję Twojej wymarzonej garderoby? Napisz do nas, na pewno razem stworzymy dla Ciebie coś wyjątkowego.

Garderoby z drewna do Twojego domu 

Wybierając meble drewniane do swojego domu, możesz wybierać z naszego asortymentu różnych modeli. Oferujemy wysokiej jakości meble z drewna sosnowego do każdego pomieszczenia, takiego jak kuchnia, łazienka, salon czy przedpokój. Każdy produkt oferowany przez naszą firmę w dziale odzieżowym wykonywany jest na zamówienie. Jeśli podoba Ci się jakiś projekt planowanej drewnianej szafy, skontaktuj się z nami, a my dostosujemy go zgodnie z Twoimi życzeniami.

Garderoby z drewna na zamówienie 

Masz pomysł na własną garderobę z drewna - napisz lub zadzwoń do nas, chętnie wykonamy takie meble z drewna dla Ciebie. Oprócz standardowej produkcji zajmujemy się realizacją nietypowych zamówien wg. wymiarów i kolorystyki Klienta lub nawet wg. projektów Klienta. 

Garderoby

Aktywne filtry