raty przez internet leasing przez internet

Pomysły klientów

W tej kategorii prezentujemy zamówienia indywidualne klientów które nie mieszczą się w zakresie naszych standardowych kolekcji. Czasami są to zmiany nie widoczne na pierwszy rzut oka, a czasami są to meble zupełnie nietypowe które postały na specjalne życzenie. Bywa tak że klient nie znajduje na rynku nic co spełniło by jego wyrafinowane wymagania, ale ma jakąś wizję, szkic, zdjęcie albo rysunek techniczny  który chce wcielić w życie i wtedy służymy pomocą. Często współpracujemy też z projektantami w tym zakresie. Takie projekty są dla nas zawsze ciekawym wyzwaniem, pomagają nam się rozwijać i poszerzać ofertę. 

Na specjalne życzenie klientów tworzyliśmy meble drewniane na wymiar, modyfikowaliśmy wymiary drzwi i szuflad. Często przy takich projektach wykorzystujemy też nowe i nietypowe wzory kolorów (np. dopasowane do wystroju wnętrza i rodzaju pomieszczenia), korzystamy często z całej palety RAL co pozwala uzyskać niesamowite efekty. 

Świat mebli z drewna litego jest niemal nie ograniczony, ponieważ drewno pozwala wykonać solidne meble w każdej formie. Ogranicza nas jedynie wyobraźnia. Jeśli potrzebujesz stworzyć komodę, szafę, łóżko lub inny mebel z drewna litego a nie znajdujesz go w naszej ofercie, skontaktuj się z nami, na pewno pomożemy. 

Pomysły klientów

Aktywne filtry