raty przez internet leasing przez internet
Nowoczesna komoda z drewna
  • Nowoczesna komoda z drewna
  • Nowoczesna komoda z drewna
  • Nowoczesna komoda z drewna
  • Nowoczesna komoda z drewna

Nowoczesna komoda z drewna K34-S

2 145,00 zł
Brutto

Wymiary:

Szerokość 160 cm

Głębokość 50 cm 

Wysokość 80 cm

Kolor
Ilość

 

Polityka bezpieczeństwa - bezpieczne zakupy SSL.

 

Produkcja w Polsce, dostawa na terenie całego kraju.

 

Zadzwoń i zapytaj - tel. 506 365 227.

Nowoczesna komoda z drewna K 34-S

 Wymiary:

Szerokość 160 cm

Głębokość 50 cm 

Wysokość 80 cm

Komoda wyposażona w standardzie w prowadnice rolkowe w szufladach oraz zawiasy puszkowe w drzwiach. Drzwi otwierane w systemie Tip-on.

Meble z kolekcji Scandi nawiązują swoja stylistyką do mebli popularnych w krajach skandynawskich. Najpopularniejszym wybarwieniem w tym stylu jest biel lub inny kolor kryjący, czasem w połączeniu z szarym lub którymś odcieniem brązu. Kolekcja ta posiada płaskie filunki boczne, płaskie fronty szuflad, a drzwi zdobione są pionowymi rowkami. Komody, szafki nocne, szafki rtv mają delikatnie frezowany blat. Witryny, szafy, regały, kredensy ozdabiane są stylowym wieńcem. Cechą charakterystyczną są również dodające uroku stalowe gałeczki w drzwiach oraz muszelki w szufladach.  Solidny i piękny drewniany mebel zawsze pomaga stworzyć niezwykły klimat w każdym pomieszczeniu w którym się znajdzie. Doskonale prezentuje się w salonie, jadalni, kuchni czy sypialni. 

Do produkcji stosujemy 100% lite drewno sosnowe klejone blokowo lub warstwowo. Spody szuflad wykonane są ze sklejki 3mm, natomiast plecy z płyty HDF w kolorze białym lub z boazerii (meble z drzwiami przeszklonymi). Mebel jest produkowany ręcznie od A do Z przez naszych wykwalifikowanych stolarzy i wysyłany jest w całości. Tylko taki sposób produkcji i wysyłki daje nam pewność że mebel jest na prawdę solidnie skonstruowany, nieporównywalnie lepiej niż np. meble składane przez klientów w domu. 

Mebel dostępny w aż 10 wersjach kolorystycznych. Przy wyborze opcji Dual (czyli dwukolorowej) należy szczegółowo opisać które elementy mebla mają być w jakim kolorze. Prezentowane fotografie  przedstawiają jedynie kilka przykładowych możliwych sposobów wybarwienia mebla. 

Istnieje możliwość wykonania mebli w nietypowych rozmiarach, oraz mebli zupełnie nietypowych. Ponadto można dobrać do mebli inne okucia niż prezentowane przez nas. Wszelkie zmiany są ustalane i wyceniane indywidualnie.

Specyficzne kody

Zobacz także