raty przez internet leasing przez internet

Szafka nocna z drewna litego N3

786,50 zł
Brutto

Wymiary:

Szerokość -50cm

Głębokość - 40cm

Wysokość - 69cm

Kolor
Ilość

 

Polityka bezpieczeństwa - bezpieczne zakupy SSL.

 

Produkcja w Polsce, dostawa na terenie całego kraju.

 

Zadzwoń i zapytaj - tel. 506 365 227.

Szafka nocna z drewna litego N3

Wymiary:

Szerokość -50cm

Głębokość - 40cm

Wysokość - 69cm

Meble z kolekcji klasycznej cechuje prosta i minimalistyczna forma. Meble z tej kolekcji są pozbawione ozdobnych wieńców, filunki i fronty są płaskie, a blaty i krawędzie są jedynie subtelnie sfazowane.  Pozwoliliśmy sobie natomiast nieco zmodyfikować je kolorystycznie i zaproponować Państwu niestandardowe wybarwienia. Np. drzwi, szuflady, filunki boczne oraz blaty w kolorze innym niż konstrukcja. Oczywiście można też wybrać mebel w jednym kolorze. Wszystko to sprawia że  ta kolekcja jest bardzo uniwersalna i jej charakter łatwo zmienić dzięki odpowiednio dobranemu wybarwieniu oraz zastosowanym okuciom. Sprawi to że wkompunuje się idealnie do wnętrz wykonanych w różnym stylu. 

Prosty, solidny drewniany mebel zawsze pomaga stworzyć niezykły klimat w każdym pomieszczeniu w którym się znajdzie. Klasyczna komoda, witryna czy szafa lub kredens doskonale prezentuje się w salonie, jadalni, kuchni czy sypialni. 

Mebel dostępny w aż 10 wersjach kolorystycznych. Przy wyborze opcji Dual (czyli dwukolorowej) należy szczegółowo opisać które elementy mebla mają być w jakim kolorze. Prezentowane fotografie  przedstawiają jedynie kilka przykładowych możliwych sposobów wybarwienia mebla. 

Do produkcji stosujemy 100% lite drewno sosnowe klejone blokowo lub warstwowo. Spody szuflad wykonane są ze sklejki 3mm, natomiast plecy z płyty HDF w kolorze białym lub z boazerii (meble z drzwiami przeszklonymi). Mebel jest produkowany ręcznie od A do Z przez naszych wykwalifikowanych stolarzy i wysyłany jest w całości. Tylko taki sposób produkcji i wysyłki daje nam pewność że mebel jest na prawdę solidnie skonstruowany, nieporównywalnie lepiej niż np. meble składane przez klientów w domu. 

Istnieje możliwość wykonania mebli w nietypowych rozmiarach, oraz mebli zaprojektowanych przez klienta. Ponadto można dobrać do mebli inne okucia niż prezentowane przez nas. Wszelkie zmiany ustalane i wyceniane sa indywidualnie.

N3

Specyficzne kody