raty przez internet leasing przez internet

Szafa z drewna litego S3-H z lustrem

3 400,00 zł
Brutto

Trzydrzwiowa szafa drewniana z lustrem

Wymiary:

Szerokość 165 cm

Głębokość 62 cm 

Wysokość 195 cm

Kolor
Ilość

 

Polityka bezpieczeństwa - bezpieczne zakupy SSL.

 

Produkcja w Polsce, dostawa na terenie całego kraju.

 

Zadzwoń i zapytaj - tel. 506 365 227.

Trzydrzwiowa szafa drewniana S3-H z lustrem

Wymiary:

Szerokość 165cm

Głębokość 62cm 

Wysokość 195cm

Szafa standardowo wyposażona jest w (część dwudrzwiowa)  drążek na wieszaki oraz 1 półkę oraz 3 półki małe (część jedno-drzwiowa)

 

Dodatkowa półka duża 100zł/ mała 50zł. Dodatkowy drążek na wieszaki 20zł.

 

Za dopłatą 300zł można zamówić przegrodę, 3 półki małe oraz drążek na wieszaki.  

 

Dodatkową opcją jest tzw. pakiet szuflad we wnętrzu (dotyczy części dwudrzwiowej). Jego koszt to 550zł. Zawiera przegrodę, 2 drążki na wieszaki po lewej stronie, a po prawej 2 duże szuflady o wysokości 20cm a nad nimi 2 półki. 

Trzydrzwiowa szafa drewniana - Meble z kolekcji rustykalnej nawiązują swym stylem do wiejskiego klimatu wybrzeża Prowansji. Wyposażone są w postarzane, uchwyty oraz zawiasy. Dzięki nim mebel wygląda jakby miał co najmniej sto lat. Kolekcję tą cechują również finezyjne frezowania frontów szuflad, blatów oraz ścinane filunki w drzwiach. Meble są niezwykle stylowe, rustykalne, perfekcyjnie wykonane w każdym szczególe.  

Solidny i piękny drewniany mebel zawsze pomaga stworzyć niezwykły klimat w każdym pomieszczeniu w którym się znajdzie. Komody, kredensy, szafy czy witryny doskonale prezentują się w salonie, jadalni, kuchni czy sypialni. Polecamy kolor  biały transparentny, biały przecierany , oraz woski: orzech, miodowy i czekoladowy. 

Do produkcji stosujemy 100% lite drewno sosnowe klejone blokowo. Spody szuflad wykonane są ze sklejki 3mm, natomiast plecy z płyty HDF w kolorze białym lub z boazerii (meble z drzwiami przeszklonymi). Mebel jest produkowany ręcznie od A do Z przez naszych wykwalifikowanych stolarzy i wysyłany jest w całości. Tylko taki sposób produkcji i wysyłki daje nam pewność że mebel jest na prawdę solidnie skonstruowany, nieporównywalnie lepiej niż np. meble składane przez klientów w domu. 

Mebel dostępny w aż 10 wersjach kolorystycznych. Przy wyborze opcji Dual (czyli dwukolorowej) należy szczegółowo opisać które elementy mebla mają być w jakim kolorze. Prezentowane fotografie  przedstawiają jedynie kilka przykładowych możliwych sposobów wybarwienia mebla. 

Istnieje możliwość wykonania mebli w nietypowych rozmiarach, oraz mebli zupełnie nietypowych. Ponadto można dobrać do mebli inne okucia niż prezentowane przez nas. Wszelkie zmiany są ustalane i wyceniane indywidualnie.

Specyficzne kody