raty przez internet leasing przez internet
Stylowa wysoka witryna z drewna
  • Stylowa wysoka witryna z drewna
  • Stylowa wysoka witryna z drewna
  • Stylowa wysoka witryna z drewna
  • Stylowa wysoka witryna z drewna

Stylowa wysoka witryna z drewna V10-H PLUS

2 800,00 zł
Brutto

Wymiary: 

Szerokość 98cm

Głębokość 44cm 

Wysokość 245cm (195cm szafa i 50cm nadstawka)

Kolor
Ilość

 

Polityka bezpieczeństwa - bezpieczne zakupy SSL.

 

Produkcja w Polsce, dostawa na terenie całego kraju.

 

Zadzwoń i zapytaj - tel. 506 365 227.

Stylowa wysoka witryna z drewna V10-H PLUS

Wymiary: 

Szerokość 98cm

Głębokość 44cm 

Wysokość 245cm (195cm szafa i 50cm nadstawka)

Witryna na zdjęciach posiada niestandardowe okucia (typowo montowane są stalowe-rdzewione).

Meble z kolekcji rustykalnej nawiązują swym stylem do wiejskiego klimatu wybrzeża prowansji. Wyposażone są w postarzane, rdzewione uchwyty oraz zawiasy. Dzięki nim mebel wygląda jakby miał co najmniej sto lat. Kolekcję tą cechują również finezyjne frezowania frontów szuflad, blatów oraz ścinane filunki w drzwiach. Meble są niezwykle stylowe, rustykalne, pekfekcyjnie wykonanane w każdym szczególe.  

Solidny i piękny drewniany mebel zawsze pomaga stworzyć niezykły klimat w każdym pomieszczeniu w którym się znajdzie. Komody, kredensy, szafy czy witryny doskonale prezentują się w salonie, jadalni, kuchni czy sypialni. Polecamy kolor  biały transparentny, biały przecierany , oraz woski: orzech, miodowy i czekoladowy. 

Do produkcji stosujemy 100% lite drewno sosnowe klejone blokowo. Spody szuflad wykonane są ze sklejki 3mm, natomiast plecy z płyty HDF w kolorze białym lub z boazerii (meble z drzwiami przeszklonymi). Mebel jest produkowany ręcznie od A do Z przez naszych wykwalifikowanych stolarzy i wysyłany jest w całości. Tylko taki sposób produkcji i wysyłki daje nam pewność że mebel jest na prawdę solidnie skonstruowany, nieporównywalnie lepiej niż np. meble składane przez klientów w domu. 

Mebel dostępny w aż 10 wersjach kolorystycznych. Przy wyborze opcji Dual (czyli dwukolorowej) należy szczegółowo opisać które elementy mebla mają być w jakim kolorze. Prezentowane fotografie  przedstawiają jedynie kilka przykładowych możliwych sposobów wybarwienia mebla. 

Istnieje możliwość wykonania mebli w nietypowych rozmiarach, oraz mebli zupełnie nietypowych. Ponadto można dobrać do mebli inne okucia niż prezentowane przez nas. Wszelkie zmiany są ustalane i wyceniane indywidualnie.

V10-H PLUS

Specyficzne kody

Zobacz także