raty przez internet leasing przez internet

Łóżka

Jesteśmy producentem łóżek z drewna litego.

Jeśli chcesz stylowo i funkcjonalnie urządzić sypialnię, skorzystaj z oferowanych przez nas łóżek z solidnego drewna sosnowego. Nasze łóżka mogą być wykonane w stylu rustykalnym, scandi jak i klasycznym. Każdy styl tworzy inny klimat Twojej sypialni. Zobacz równiez nasze szafki nocne z drewna

Drewno lite sosnowe to materiał naturalny, który ma niezliczoną ilość zalet. Jest trwały, odpornym na przeciążenia i elastyczny zarazem. Łóżko z drewna sosnowego posiada niepowtarzalny wygląd ze względu na wyraźne słoje drewna. Nie są one przykryte całkowicie kolorem ponieważ nawet łóżko w kolorze białym kryjącym lub szarym posiada strukturę drewna wyczuwalną w dotyku. 

W naszej ofercie znajdziesz zarówno duże łóżka małżeńskie jak i łóżka mniejsze. ich zaletą jest to że są proste w montażu. Istnieje możliwość zamówienia dużych szuflad pod łóżko na pościel. W łóżkach pojedynczych można zmieścić 2 szuflady, natomiast w łóżkach dwuosobowych nawet 4. 

Woskowane np. miodowe łóżko sosnowe w stylu rustykalnym to sielski klimat sypialni. Łóżko drewniane szare lub łóżko białe w stylu skandynawskim to elegancja i nowoczesnym styl. Łóżko klasyczne jest uniwersalne i odpowiednie dla wielu rodzajów wystroju sypialni. Nasze łóżka idealnie pasują do naszych komód z drewna

Jako producent mebli z drewna kierujemy swą ofertę również do hoteli, pensjonatów, domków letniskowych, i innych obiektów hotelarskich. 

Łóżka

Aktywne filtry