raty przez internet leasing przez internet

1. Przedmiotem działalności sklepu Internetowowego dostępnego pod adresem www.komodka.com 5521688964 Komódka.com Magdalena Pawlica 34-205 Stryszawa 87C jest sprzedaż mebli. Wszystkie oferowane produkty są fabrycznie nowe. 

2. Szczegółowy spis produktów wraz z podaniem cen jednostkowych znajduje się na stronie internetowej Sklepu. 

 

3. Sklep realizuje zamówienia na terenie Polski. 

 

4. Większość dostępnych mebli ze względu na swą konstrukcję są dostarczane do klienta w calości, natomiast łóżka, stoły oraz niektóre ławy są dostarczane w paczkach do samodzielnego montażu przez Klienta.

 

5. Wszystkie ceny podane są w złotych polskich.  Cena podana przy towarze jest wiążąca w chwili złożenia przez Klienta Zamówienia i nie ulegnie zmianie aż do wykonania Zamówienia.

 

6. Właściciel Sklepu zastrzega sobie prawo do zmiany cen towarów znajdujących się w ofercie, wprowadzania nowych towarów do oferty Sklepu, usuwania produktów z oferty Sklepu, przeprowadzania i odwoływania akcji promocyjnych na stronach Sklepu bądź wprowadzania w nich zmian, w tym również zmiany Regulaminu. Zmiany te nie będą miały zastosowania do Zamówień złożonych przed ich wprowadzeniem. 

 

7. Zamówienia można składać przez sklep internetowy komodka.com , przez e-mail podając dane niezbędne do realizacji zamówienia lub telefonicznie w godzianach 9.00 -17.00.

 

8. Firma komodka.com przyjmuje zamówienia indywidualne oraz nietypowe, jednak zastrzega sobie prawo do odmowy wykonania zamówienia nietypowego zaproponowanego przez klienta bez podania przyczyny. Ceny na zamówienia niestandardowe ustalane są indywidualnie. Przy składaniu zamówień nietypowych klient zobowiazany jest do dokonania przedpłaty w wysokosci 100% wartosci zamówienia wraz z ustalonymi kosztami transportu przed przystapieniem do realizacji zamówienia przez firme Komodka.com. 

  

9. Prawo  do odstapienia od umowy bez podania przyczyny w terminie 14 dni od daty dostarczenia produktu do klienta nie może dotyczyć mebli znajdujących się w ofercie sklepu internetowego www.komodka.com. ponieważ są to produkty wykonywane tylko i wyłącznie pod zamówienie klienta. Firma Komódka.com nie posiada stanów magazynowych. Przed każdym zamówieniem klient wpłaca zaliczkę, oczekuje na realizację zamówienia a produkt finalny jest spersonalizowany niepowtarzalną kolorystyką. Nie ma możliwości zwrócenia produktu bez podania przyczyny ponieważ mnogość kombinacji kolorystycznych produktów sklepu Komódka.com uniemożliwia ich zakup przez innych klientów. 

 

10 .Zamówienia są dostarczane do klientów za pośrednictwem firm kurierskich lub transportem firmowym.

 

11. Koszty wysyłki ustalane są indywidualnie, zazwyczaj wynoszą około 10% wartości zamówienia. Koszty te mogą ulec zmianie, uzależonione jest to od odległości na jaką maja być dostarczone nasze produkty, jednakże w takim przypadku klient zawsze zostaje przez nas o tym poinformowany przed przystąpieniem do realizacji zamówienia. 

 

13. Wprowadzenie zmian w Zamówieniu po dokonaniu wpłaty zaliczki lub po dokonaniu przedpłaty całkowitej kwoty zamówienia jest możliwe wyłącznie za zgodą sprzedającego.

 

14. Klient może dokonać płatności za zamówione towary przelewem bankowym na konto Sklepu, które jest podane na stronie internetowej sklepu Komodka.com oraz w procedurze zamawiania produktów. 

 

15. Płatności można dokonać w całości wartości zamówienia wraz z przesyłka lub w formie zaliczki w wysokości od 30-50% wartości zamówienia wraz z kosztami przesyłki. Resztę kwoty klient zobowiązany jest dopłacić w chwili dostarczenia mebli przez kierowcę firmy komodka.com lub kurierowi.

 

16. Firma Komodka.com przystępuje do realizacji zamówienia dopiero po zaksięgowaniu kwoty w ustalonej wartości na koncie bankowym.

 

17. Termin realizacji Zamówienia złożonego przez Konsumenta wnosi od 21 do 60 dni od dnia wpłaty zaliczki lub przedpłaty. Termin ten może się nieznacznie wydłużyć w wyjątkowych sytuacjach, np. zwiększona liczba zleceń itp. o czym klient zostanie poinformowany przed złożeniem zamówienia. 

 

18. Koszty Dostawy nie obejmują wniesienia towarów do mieszkania. kurierzy oraz kierowcy firmowi nie są zobowiązani do wnoszenia mebli do domów i mieszkań, ani udzielania pomocy przy wnoszeniu. Firma Komódka.com nie ma wpływu na godziny dostarczenia mebli przez firmy kurierskie. 

 

19. Sklep nie ponosi odpowiedzialności za szkody spowodowane nieprawidłowościami (w tym pomyłkami) popełnionymi przez składającego Zamówienie w Formularzu Zamówienia, w wyniku których przesyłka nie dotarła do adresata, a także za nieuzasadnioną odmowę odbioru przesyłki. Koszty związane z ponowną wysyłką oraz obsługą takiego Zamówienia ponosi Klient.

 

20. Sklep nie ponosi odpowiedzialności za pomyłki wynikające z omyłkowo złożonych zamówień przez klienta. 

 

21. Pisemne potwierdzenie odbioru towarów oraz jego wydanie przenosi na Klienta prawo własności towarów oraz wszelkie ryzyka związane z posiadaniem i użytkowaniem, a w szczególności ryzyko utraty lub uszkodzenia.

 

22. Podczas odbioru Zamówienia Klient jest zobowiązany do kontroli zgodności ilościowej z Zamówieniem oraz kontroli czy towary nie posiadają uszkodzeń mechanicznych powstałych podczas transportu. 

  

27. W przypadku reklamacji ilościowej lub jakościowej zaleca się spisanie w obecności osoby dostarczającej Zamówienie Protokołu szkody. 

 

28. Wszelkie wady dostarczonego towaru, braki ilościowe akcesoriów montażowych lub elementów meblowych, a także błędnie zrealizowane Zamówienie powinny zostać zgłoszone przez Konsumenta do Sklepu w terminie nie później niż do 7 dni od chwili zauważenia wad.

 

29. Reklamacje można zgłaszać w pierwszej kolejności droga telefoniczną lub poprzez e-mail. Aktualne dane telefoniczne oraz adres e-mail podane są zawsze na stronie internetowej www.komodka.com. Następnie klient informowany jest jak postępować bedzie proces reklamacji.

 

30. Zwrotom gwarancyjnym nie mogą podlegać towary które uległy uszkodzeniom mechanicznym z winy użytkownika np. w wyniku niewłaściwego przenoszenia mebli lub stosowania nieodpowiednich detergentów do pielęgnacji mebli itp. Zwrotom gwarancyjnym nie mogą też podlegać produkty które uległy naturalnemu zużyciu, bądź niewłaściwej eksploatacji.

 

31. W przypadku nie uznania zasadności reklamacji, Konsument zostanie powiadomiony o stanowisku Sklepu w terminie 14 dni z podaniem uzasadnienia decyzji. 

 

32. Reklamacje zasadne realizowane będą w pierwszej kolejności poprzez naprawę lub wymianę produktu.

33. Zwroty -  1. Nabywca ma pełne prawo do zwrotu zakupionego standardowego towaru, zgodnie z obowiozującym prawem (ustawa o prawach konsumenta z dnia 30 maja 2014 r.) 2. Konsument, który zawarł umowę na odległość, może w terminie 14 dni kalendarzowych odstąpić od niej bez podawania przyczyny i bez ponoszenia kosztów, z wyjątkiem kosztów określonych w ustawie. Do zachowania terminu wystarczy wysłanie oświadczenia przed jego upływem. 3. Prawo odstąpienia od umowy zawartej na odległość nie przysługuje konsumentowi w odniesieniu do umówy, w której przedmiotem świadczenia jest Produkt nieprefabrykowany, wyprodukowany według specyfikacji konsumenta lub służący zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb. 4. Produkty do których naliczana jest dodatkowa opłata ze względu na zmiany wymiarów, dodatkowe elementy, zmiana uchwytów, wybór koloru itp. traktowany jest jako przedmiot niestandardowy.

 

Klienci mogą uzyskać dostęp do niniejszego Regulaminu w każdym czasie za pośrednictwem odsyłacza zamieszczonego na stronie głównej serwisu Komodka.com oraz pobrać go i sporządzić jego wydruk.  Klient dokonując zakupów za pośrednictwem sklepu internetowego komodka.com decyduje się na akceptacje regulaminu sklepu.