raty przez internet leasing przez internet
Meble rustykalne, meble w rustykalnym stylu

Rustykalna

Meble rustykalne, meble w rustykalnym stylu

Kolekcja mebli która charakteryzuje się przede wszystkim pięknym, postarzanym stylem który pozwala zmienić klimat Twoich wnętrz na rustykalny, sielski, wiejski lub nawet prowansalski. Wyróżniają je metalowe rdzewione zawiasy i uchwyty które wykonywane są ręcznie przez naszego lokalnego kowala. Dzięki czemu żaden uchwyt nie jest dokładnie taki sam. Meble z tej kolekcji posiadają liczne zdobienia, wieńce, frezowania. Ogromną rolę przy ich produkcji odgrywa praca ręczna naszych doświadczonych stolarzy. Połączenie pracy rąk ludzkich i litego drewna sprawia że każdy mebel wygląda inaczej, staje się unikalny i niepowtarzalny. To wyróżnia nasze meble i jest szczególnie widoczne w kolekcji rustykalnej.  Idealnie wyglądają w kolorach biały transparentny, biały przecierany oraz orzech, miodowy i czekoladowy. 

Meble Rustykalne 

Jeżeli nie odnajdziesz tutaj komody, szafy, biurka bądź regału jakiego szukasz, skontaktuj się z nami a na pewno pomożemy w doborze. Możemy wykonać dla Ciebie mebel pod indywidualne zamówienie, wg Twej inwencji. Zmienimy dla Ciebie nie tylko uchwyty czy zawiasy. Wykonamy mebel wg Twoich założeń, na miarę Twoich potrzeb.

Meble Rustykalne do salonu  

Szukasz ciekawych mebli do salonu - meble rustykalne to właśnie takie meble - stylizowane na stare, które nadają ciepła każdemu pomieszczeniu. Pasują idealnie do starych domów jak również do nowoczesnym przestrzeni. Idealnie wyglądają również w śród nowoczesnych mebli jako przełamanie stylu.  

Meble Rustykalne do domu oraz mieszkania 

Nasze meble rustykalne idealnie sprawdzają się zarówno w domach jak i w mieszkaniach. Nasze meblew  z drewna litego w rustykalnym stylu to idealne produkty do kazdego domu lub mieszkania. Idealnie sprawdzają się w stylowych wnętrzach, jak również w nowoczesnych. 

Rustykalna

Aktywne filtry