raty przez internet leasing przez internet

Kredens z drewna litego KRD-5H

3 575,00 zł
Brutto

Wymiary:

Szerokość: 150cm

Głębokość: 50cm (głębokość części górnej 35cm)

Wysokość: 205cm

Kolor
Ilość

 

Polityka bezpieczeństwa - bezpieczne zakupy ssl

 

Produkcja i dostawa w 30 dni

 

Zadzwoń i zapytaj - 506 365 227

Kredens z drewna litego KRD5-H

Wymiary:

Szerokość: 150cm

Głębokość: 50cm (głębokość części górnej 35cm)

Wysokość: 205cm

Meble z kolekcji rustykalnej nawiązują swym stylem do wiejskiego klimatu wybrzeża Prowansji. Wyposażone są w postarzane, rdzewione uchwyty oraz zawiasy. Dzięki nim mebel wygląda jakby miał co najmniej sto lat. Kolekcję tą cechują również finezyjne frezowania frontów szuflad, blatów oraz ścinane filunki w drzwiach. Meble są niezwykle stylowe, rustykalne, perfekcyjnie wykonane w każdym szczególe.  

Solidny i piękny drewniany mebel zawsze pomaga stworzyć niezwykły klimat w każdym pomieszczeniu w którym się znajdzie. Komody, kredensy, szafy czy witryny doskonale prezentują się w salonie, jadalni, kuchni czy sypialni. Polecamy kolor  biały transparentny, biały przecierany , oraz woski: orzech, miodowy i czekoladowy. 

Do produkcji stosujemy 100% lite drewno sosnowe klejone blokowo. Spody szuflad wykonane są ze sklejki 3mm, natomiast plecy z płyty HDF w kolorze białym lub z boazerii (meble z drzwiami przeszklonymi). Mebel jest produkowany ręcznie od A do Z przez naszych wykwalifikowanych stolarzy i wysyłany jest w całości (nie dotyczy stołów i łóżek). Tylko taki sposób produkcji i wysyłki daje nam pewność że mebel jest na prawdę solidnie skonstruowany, nieporównywalnie lepiej niż np. meble składane przez klientów w domu. 

Mebel dostępny w aż 10 wersjach kolorystycznych. Przy wyborze opcji Dual (czyli dwukolorowej) należy szczegółowo opisać które elementy mebla mają być w jakim kolorze. Prezentowane fotografie  przedstawiają jedynie kilka przykładowych możliwych sposobów wybarwienia mebla. 

Istnieje możliwość wykonania mebli w nietypowych rozmiarach, oraz mebli zupełnie nietypowych. Ponadto można dobrać do mebli inne okucia niż prezentowane przez nas. Wszelkie zmiany są ustalane i wyceniane indywidualnie.

KRD-5H

Specyficzne kody